Fixtures and Results 2011/12

Under 10s

Date Venue Opponent Result
17 September Wandsworth Common Broomwood Badgers 5 – 3
1 October Home Bedhead Royals 2 – 2
8 October PELO, Dulwich Porto of London Dragons 4 – 1
15 October Home Independant 3 – 2
22 October Tooting Bec Independant 1 – 0
5 November Tooting Bec F.C Santacruzense 2 – 1
12 November Home Broomwood Badgers 4 – 1
29 November Falcon Park Bedhead Royals 6 – 2
3 December Home Porto of London Dragons 6 – 0
17 December Home F.C Santacruzense 0 – 1
25 February Tooting Bec (KO Cup) Lambeth Tigers 1 – 4
3 March Tooting Bec (Friendly) Lambeth All Stars 1 – 2
10 March Wandsworth Common (Shield) Broomwood Badgers 1 – 3
17 March Home (Friendly) Bethwin 5 – 0
28 April Home (Friendly) Lambeth All Stars 0 – 3
  PELO, Dulwich PORTO TOURNAMENT  
2 June   Porto of London Dragons 2 – 0
16 June   Lambeth All Stars 3 – 4
7 July   Porto of London Dragons 3 – 0
7 July   Lambeth All Stars 4 – 2

Under 12s

Date Venue Opponent Result
17 September PELO, Dulwich Porto of London Dragons 10 – 1
24 September Home Evolution 2 – 3
8 October Home Bethwin 4 – 2
15 October Falcon Park Bedhead Gold Away W.O
22 October Wandsworth Common Broomwood 4 – 2
12 November Home Bedhead Gold 4 – 1
19 November Home Mass Home W.O
26 November Home Porto of London Dragons 2 – 0
3 December PELO, Dulwich Evolution 3 – 4
10 December Tooting Bec Mass 9 – 1
17 December Home Broomwood 3 – 1
7 January Tooting Bec Bethwin 3 – 2
14 January Home (KO Cup) Porto of London Dragons 2 – 1
18 February PELO, Dulwich (KO Cup) Evolution 6 – 3
25 February Home (KO Cup) Lambeth Tigers 1 – 4
24 March Wandsworth Common (Friendly) Broomwood 8 – 2
28 April Home (Friendly) Lambeth All Stars 6 – 4
  PELO, Dulwich PORTO TOURNAMENT  
19 May   Broomwood 4 – 0
2 June   Porto of London Dragons 3 – 2
9 June   Lambeth All Stars 2 – 3
7 July FINAL Lambeth All Stars 3 – 5

Under 13s

Date Venue Opponent Result
17 September Home Porto of London Dragons 2 – 3
24 September Tooting Bec Lambeth All Stars 0 – 0
1 October Home Wandsworth Town 3 – 2
8 October Home Fit For Kids 8 – 3
15 October Clapham Common Clapham Rangers 4 – 1
22 October Home Southwark Tigers 4 – 4
29 October Tooting Bec Bethwin 4 – 2
5 November Home Bedhead 6 – 2
12 November PELO, Dulwich Porto of London Dragons 1 – 5
19 November Tooting Bec Cultural 5 – 0
3 December Home Lambeth All Stars 3 – 2
10 December Tooting Bec Bedhead 4 – 1
7 January Tooting Bec Fit For Kids 0 – 5
21 January Home Bethwin 7 – 1
28 January Tooting Bec Southwark Tigers 2 – 7
18 February Home (KO Cup) Southwark Tigers 2 – 5
3 March Home Cultural 3 – 0
10 March Home (Shield) Wapping Warriors W.O
24 March Tooting Bec (Shield) Santacruzense 1 – 2
31 March Home Clapham Rangers 1 – 1
28 April Tooting Bec Wandsworth Town W.O
  PELO, Dulwich PORTO TOURNAMENT  
9 June   Lambeth All Stars 0 – 5
16 June   Porto of London Dragons 0 – 4
7 July   Lambeth All Stars 1 – 2
7 July   Porto of London Dragons 0 – 1

Under 14s

Date Venue Opponent Result
17 September Tooting Bec Church Manor 4 – 1
15 October Home Bethwin Colts 12 – 0
22 October Tooting Bec Bethwin 6 – 1
5 November Home Westside 0 – 1
12 November Tooting Bec Mass 3 – 2
19 November Home
(London Cup)
Tooting Town Elite 13 – 0
26 November Home Church Manor 0 – 0
10 December Hackney Marshes
(London Cup)
A2S 1 – 4
17 December Home Mass 0 – 1
7 January Home Bethwin 9 – 1
14 January Tooting Bec Bethwin Colts 4 – 1
28 January Tooting Bec (KO Cup) Westside 2 – 1 (AET)
18 February Tooting Bec (KO Cup) Bethwin Inters 8 – 2
25 February Home Mass 3 – 3 (AET) 4 – 3 (Pens)
3 March Tooting Bec Westside 0 – 5
14 April Home (Friendly) Church Manor 2 – 1
26 May LCSYFL K.O Cup Final
Pynners Close, Dulwich
Broomwood Colts 1 – 0